Dünya Kupası

Şenol Güneş Dünya Kupası İle ilgili Önemli Açıklamalarda Bulundu

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, önemli açıklamalarda bulundu. Dünya Kupası’nın önemli olduğuna dikkat çeken teknik adam, tekrar Dünya Kupası mücadelesinde olmayı, ülkeyi temsil ederek uluslararası alanda ses getirmek istediklerini belirtti.

Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, önemli açıklamalara dikkat çekti. Kendisi için Dünya Kupası’nın önemli olduğunun da altını çizdi.

Gruptan çıkarak, sonrasında da Dünya Kupası finallerine katılmak istediklerini söyleyen milli çalıştırıcı, güzel bir sonuç almak istediklerine dikkat çekti.

Çok fazla maçlarının olduğunu vurgulayan Şenol Güneş, 3 kategoride de yarışmaları olduğunu söyledi. Bunların içerisinde de 1 numaraya Dünya Kupası’nı koyduklarını ifade etti.

2020’nin İlk Resmi Maçı Olacak

UEFA Uluslar B Ligi 3’üncü Grup’ta 3 Eylül’de Sivas’ta Macaristan ve 6 Eylül’de de Belgrad’da Sırbistan ile oynanacak maçlara ilişkin konuşan teknik adam, hedeflerinden de bahsetti.

A Milli Futbol Takımı’nın ilk defa Sivas’ta maç yapacağının bilgisini paylaşan teknik isim, 2020 yılının da ilk resmi maçını oynayacaklarını ekledi.

Uzun bir aranın ardından Kasım ayından sonra Mart ve Haziran aylarında maçların yapılamadığını ifade ederek, 3 Eylül’de ise tekrar başlayacaklarını belirtti.

Güncel Yazılar