Galatasaray

Galatasaray Gençlerbirliği Maçı İçin Hazırlıklarını Bugün Tamamlıyor

Süper Lig’in 24’üncü haftasında, Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek olan Galatasaray, müsabakanın hazırlıklarına devam ediyor. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılan antrenmanın gözetiminde ise tecrübeli teknik adam Fatih Terim yer aldı.

 

Süper Lig’de 24’üncü hafta için Gençlerbirliği ekibi ile oynayacak Galatasaray ekibi, hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde hazırlıkları devam edilen antrenmanda yoğun olarak da taktik çalışmalarına önem veriliyor.

 

Tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde yapılmakta olan idmana, ısınma hareketleri ile başlayan ekip, ardından gruplara ayrılarak 5’e 2 dar alanda pas çalışması yaptı. Yoğunluğu ise taktik çalışmalarına veren sarı kırmızılılar, yenilenme koşusu ve soğuma hareketleri ile de idmanını tamamladı.

 

Fenerbahçe Galibiyeti Moral Oldu

Ligin 23’üncü haftasında ezeli rakibi Fenerbahçe ekibini, Kadıköy’de 20 sene sonra mağlup eden sarı kırmızılılar, aldığı 3-1 skorluk galibiyet ile de moralini bulmayı başardı.

 

Sakatlığı sebebiyle tedavilerine devam edilen Mario Lemina da, antrenmana takımdan ayrı olarak fizyoterapist eşliğinde çalışmalarına devam etti.

 

Galatasaray ekibi, bugün 17:30’da bir idman daha yaparak başkent temsilcisi hazırlıklarına son verecek ve kampa girecek.