Dorukhan Toköz

Dorukhan Toköz Beklenen Açıklamayı Yaptı

Beşiktaş ekibinde forma giyen başarılı futbolcu Dorukhan Toköz, sosyal medyada birkaç siyah beyazlı formayla olan fotoğrafını ve biyografi bilgilerini kaldırarak, Kara Kartal taraftarından ciddi bir tepki görmüştü. Bu tepkinin ardından ise açıklama yapması beklenen sporcu, beklenen açıklamayı yaptı.

Hakkında iddia edilen sözleşme yenileme istememe durumuna ilişkin konuşan Dorukhan Toköz, sahalara ve formama geri döneceği günlerde her şeyin konuşulacağını ve halledileceğini ifade etti.

A Milli Takım Seviyesine Yükseldiğim İçin Mutluyum

Önceki sezonda Eskişehirspor ile yollarını ayıran ve sonrasında Beşiktaş ile anlaşan Dorukhan Toköz’ün menajeri, Ocak 2020 itibariyle sözleşme konusunun kapandığını ve kulübün kendilerinde sakatlıktan dönmeye ilişkin bir açıklama yapmadığını belirtmişti. Bu süreçte sosyal medya hesabından bazı Beşiktaş formalı fotoğraflarını silen ve biyografisindeki bilgileri de tamamen kaldıran futbolcu, dün kendisinden beklenen açıklamayı ise hem Kara Kartal camiasına hem de futbol dünyasına yaptı.

Kulübe ilk imza attığı gün de para konuşmadığını ve şu durumda da böyle bir şey konuşmayacağını söyleyen Toköz, taraftarından algılara inanılmamasını ve sahalara döndüğü zaman da her şeyin konuşulacağını ve hallolacağını ekledi. Öte yandan siyah beyazlı takımda A Milli Takım seviyesine yükseldiği için de mutlu olduğunu ifade etti.