Trabzonspor’un Yıldız İsminden Önemli İtiraflar Art Arda Geldi

Trabzonspor ekibinim başarılı oyuncularından Guilherme, rakiplerine ilişkin açıklamasının yanı sıra pek çok itirafta da bulundu.

Trabzonspor ekibinin Brezilyalı yıldız oyuncusu Guilherme, liderlik yarışındaki rakiplerine ilişkin açıklamaların yanı sıra itiraflarda da bulundu. Öte yandan Beşiktaş’a ilişkin gerçekleşmeyen transferine de değinen yıldız sporcu, Polonya Milli Takımı’na dair de itirafta bulundu.

28 yaşındaki Brezilyalı yıldız, yeni tip koronavirüs salgınına ilişkin de değerlendirmede bulunarak, Türkiye’nin durumunun da dünyanın geri kalanı ile aynı olduğunu ve sokağa yalnızca market ve eczane ihtiyaçları için gidildiğini söylerken, antrenmanların da evlerde bireysel olarak yapıldığını, antrenörün gönderdiği programlara günlük olarak uyulduğunu ifade etti.

Sivasspor’un da iyi bir sezon geçirdiğini söyleyen Guilherme, ligdeki asıl rakiplerinin ise Galatasaray ve Başakşehir ekipleri olduğunu söyleyerek, ligdeki en güçlü takımın da Trabzonspor olduğunu belirtti.

Yeni Malatyaspor günlerine de ilişkin konuşan yıldız sporcu, o takımda sonuca etki eden oyunculardan biri olduğunu ve bu sayede de Trabzonspor transferinin önünün açıldığını vurguladı.

 

Son Anda İptal Olan Beşiktaş Transferi

Öte yandan Beşiktaş transferine ilişkin de konuşan futbolcu, siyah beyazlı kulüpte transfer görüşmeleri yaptığını ve transferin sonlanmak üzere olduğunu belirterek, sonrasında Beşiktaş’ın finansal sorunları ve devreye de Trabzonspor’un girmesiyle bu takıma geçtiğini ve çok da mutlu olduğunu ekledi.