Senegalli Oyuncu Beşiktaş Ekibi İçin Önerilen Biri Olmuştu

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle, tüm ligler süresiz olarak askıya alındı. Bu süreçte belirsizlik durumu içerisinde kalan spor kulüpleri, bir yandan kalan sezonun maçlarını düşünse de bir yandan da yeni sezona hazırlanıyorlar.

Yeni sezon için hazırlıklarını büyük bir çalışma ile sürdüren kulüpler, takımlarını daha güçlü bir hale getirmek için ciddi anlamda çaba sarf ediyorlar. Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm liglerin süresiz bir şekilde askıya alınması ise, beraberinde ciddi bir belirsizlik sürecini doğurdu.

Takımlar bu dönemde tedbir gereği toplu antrenmanlarını yapamıyorlar. Ve antrenörler tarafından verilen programlara evlerinde bireysel olarak uyum sağlıyorlar. Bu sayede formlarını korumaya çalışan sporcular, idman videolarını da sık sık taraftarlar ile paylaşıyorlar.

Yeni sezona hazırlık yapan kulüpler ise kendi transfer listelerini hazırlamaya başladı bile. Premier Lig ekiplerinden olan Everton ekibinde forma giyen Ouma Niasse de Beşiktaş ile anılmaya başladı.

Karar Teknik Ekipten Geçmedi

Everton forması giyen başarılı oyuncu, yaz transfer dönemi için Beşiktaş ekibine önerilen isimlerden biri oldu. Geçmişinde Süper Lig ekiplerinden olan Akhisar Belediye ekibinde de top koşturan Ouma Niasse, siyah beyazlı kulübe önerilse de yönetim tarafından bu karar pek değerlendirme bulmadı.

29 yaşındaki golcü oyuncuya ilişkin teknik ekip olumsuz karar kıldı ve menajer ile iletişim durumu söz konusu olmadı.