Ramazan Kurşunlu’dan Sergen Yalçın Anısı Paylaşımı Geldi

Beşiktaş ekibinde 2003 ve 2005 yılları aralığında forma giyen file bekçisi Ramazan Kurşunlu, Sergen Yalçın ile olan bir anısını paylaştı.

Beşiktaş ekibinde 2003 ve 2005 yılları aralığında forma giyen Ramazan Kurşunlu, Sergen Yalçın ile olan unutamadığı bir anısını paylaştı. Siyah beyazlı takıma Altay ekibinden transfer olduğunu söyleyen file bekçisi, aradan da 2 ay geçtiğini ekledi. Şampiyonlar Ligi mücadelesinde ise deplasmanda Chelsea ekibi ile karşılaşacaklarını belirterek, maç öncesinde asansöre bindiğini söyledi. Yanında ise Ahmet Dursun ve Sergen Yalçın olduğunu belirterek, kendisinin çok fazla heyecanlı olduğunu belirtti.

Formasını Verdi Ama Formayı Almadı

Şimdilerde Beşiktaş ekibinde Teknik Direktör olarak görev alan Sergen Yalçın’ın ise bu süreçte kendisi ile konuştuğunu ekledi. Yüzünün bembeyaz olduğunu ve hasta mı olduğunu sorduğunu belirterek, Yalçın’ın Chelsea’ye 2 tane atacağını ve Türkiye’ye de rahat rahat döneceklerini söylediğini vurguladı.

Maçın ardından ise Chelsea’nin malzemecisi John Terry’nin formasını değiştirmek üzere Sergen Yalçın’a getirmesi üzerine, formasını verdiğini fakat Terry’nin formasını almayı kabul etmediğini ifade etti.

Kurşunlu, siyah beyazlı takımda Teknik Direktörlük yapan hocanın, futbolda olduğu gibi bu alanda da başarılı olacağına dikkat çekti.

Öte yandan kariyeri boyunca çalışmış olduğu en iyi iki teknik direktörün de Lucescu ve Del Bosque olduğunu söyledi.