Osman Çakmak Hedeflerine İlişkin Konuştu

Ampute Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Osman Çakmak, takımının hedeflerine ilişkin açıklama yaptı.

Ampute Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Osman Çakmak, takımının hedeflerine ilişkin konuştu. İlk olarak Avrupa’yı amaçladıklarını belirten teknik adam, sonrasında da dünya şampiyonluğunun sırada olduğunu ekledi.

Koronavirüs salgını tüm dünyada spor faaliyetlerinde aksaklığın yaşanmasına neden oldu. Bu sebeple 2021 yılına ertelenen Avrupa Şampiyonası da, salgının etki ettiği organizasyonlardan biri oldu.

Ertelenen Avrupa Şampiyonası’na ilişkin hedeflerinden bahseden Ampute Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü şampiyonluğu istediklerini söyledi.

Futbolcu olduğu dönemde yaşamış olduğu Avrupa Şampiyonluğu mutluluğunu elde etmek istediklerini belirten teknik adam, kamp tarihini açıkladı.

Kamp Tarihlerini Açıkladı

Ampute Milli Futbol Takımı olarak 5-14 Ağustos tarih aralığında Afyonkarahisar’da kamp yapacaklarını açıklayan Osman Çakmak, ilk hedefin Avrupa olduğunu ifade etti.

Asıl odakta bulunan durumun ise Ampute Futbol Dünya Kupası organizasyonu olduğuna dikkat çekti.

Ayrıca milli takım kadrosunu biraz daha geniş tuttuklarını ifade eden teknik isim, bunun hem kendileri için hem de futbolcular için daha iyi olduğunu ekledi.

Göreve 2019 yılının Mayıs ayında göreve başladığını ifade eden teknik adam, o zamandan beri en fazla altyapı ve tesisleşmeye önem verdiklerinin de altını çizdi.

Dünya Kupası’nı kazanmak istediklerini söyleyen hoca, çalışmaları da buna göre planladıklarının bilgisini verdi.

Güncel Yazılar