MİLLi TAKIM NORVEÇ MAÇINA HAZIRLANIYOR

A Milli Türkiye takımımız 2022 Dünya Kupası elemeleri kapsamında G Grubu’nda ilk olarak Hollanda ile karşılaştı. Hollanda ile maçını oldukça iyi bir şekilde kazanan ve üç puanı kendi hanesine yazdıran Türkiye başarılı ve ses getiren bir açılış yaptı. G Grubu elemeleri kapsamında 27 Mart Cumartesi günü Norveç ile karşı karşıya gelecek Türkiye.

TÜRKİYE KESİN GALİBİYET PEŞİNDE

A Milli Türkiye takımımız Hollanda karşısında aldıklarım müthiş bir zafer ile Norveç maçına oldukça moralli bir şekilde hazırlandık. Hollanda’yı 4-2 yenen Türkiye Şenol Güneş direktörlüğünde maçı oldukça iyi bir şekilde hazırlanmıştır.

Milli oyuncularımızın performansları ve takım içerisindeki uyumları da oldukça iyi olan ve bu uyumu bu performans kalitesinde sahaya yansıtan milli takımımız Hollanda’yı yenerek üç puanı kendi hanesine yazdırdı ve ilk maçında kazanarak başarılı bir açılış yaptı.

Senol Güneş öğrenciler ile beraber hiç zaman kaybetmeden Norveç maçı için hazırlıklarına başladı.

Öncelikli olarak Hollanda maçında forma giyen ve sahaya çıkan ekibi yenileme programını alan Şenol Güneş öğrencileri ile beraber disiplinli bir şekilde hazırlıklarına devam etti.

Riva da Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp Eğitim Tesisleri’nde yaptıkları antrenmanda özellikle pas daralan oyunlar üzerinde duran ve taktik çalışmasıyla da antrenmanlarını sonuna gelen milli takımımız şut çalışmasını da yaparak idmanını tamamladı ve Norveç maçına bir günde hazırlanmış olarak Hasan Doğan milli takımlar Kamp eğitim tesislerinden ayrıldı.

MAÇ İSPANYA’DA

Türkiye’nin ev sahipliğinde oynanan Hollanda maçı oldukça başarılı bir şekilde tamamlandı ve bu sefer A Milli takımımız Türkiye Norveç maçı için deplasmana gidiyor. Aslında içinde ev sahipliğinde oynanması gereken oyun koronavirüs nedeni kapsamında İspanya’da oynanacak.

Her iki takım içinde yabancı bir sahada oynanacak olan bu maçını Türkiye kazanarak ikinci galibiyetini almak istiyor. İspanya’nın Malaga kentinde oynanacak olan Norveç maçı için tüm hazırlıklarını tamamlayan Şenol Güneş öğrencileri oldukça performansı yüksek ve rakibine izin vermeyen bir oyun kurmak istiyorlar.

Türkiye’deki hazırlıklarını tamamladıktan sonra İspanya’nın Malaga kendine gidecek olan A Milli takımımız orada yer alan La Rosaleda Stadı’da Son şut taktik ve dar alan oyun hazırlıklarını de tamamlayarak maça hazır olacaklarını dile getirdiler.

Senol Güneş bu maçı da kazanmak istediklerini öğrencilerinin bu maçı kazanacak performansa sahip olduklarını dile getirirken deplasmanda oynayacakları bu maçın ardından ülkemize mutlu bir şekilde dönmek istediklerini söyledi. Şimdiden başarılar Türkiye!