Kobe Bryant Ardından Shane Larkin Açıklaması

Anadolu Efes’in yıldız isimlerinden olan Shane Larkin, Okyanus Koleji’nin bir paneline katıldı. Katılmış olduğu panelde helikopter kazasında hayatını kaybetmiş olan ve NBA’in yıldızları arasında yer alan Kobe Bryant ile ilgili de açıklama yaptı.

Anadolu Efes’in başarılı sporcusu Shane Larkin, basketbolun temsilcisi olarak bilinen ve geçirmiş olduğu helikopter kazasında hayatını kaybeden Kobe Bryant ile ilgili birkaç şey söyledi. NBA’de oynamış olduğu süreçte yıldız oyuncu ile karşı karşıya gelmenin son derece inanılmaz bir deneyim olduğunun da altını çizen sporcu, kendisine ve takım arkadaşlarına Kobe tarafından verilen tavsiyeleri de panele gelenlerle paylaştı.

Yıldızdan Yıldızı Dinlemek

Bryant’ın takım arkadaşlarına yönelik, hayatta her şeyin mümkün olduğunu ve çalışmaktan vaz geçilmemesi gerektiğini belirten Larkin, Kobe’nin tüm zamanların en iyi oyuncularından biri olduğunu da vurguladı. Ve efsane oyuncu için “O her zaman efsane olarak kalacak” ifadelerini kullandı.

 

Panele katılım sağlayanlar arasında Anadolu Efes ekibinin takım kaptanı Doğuş Balbay da katılım sağladı. Panelde konuşan Balbay, öğrencilere sporun yanında eğitime de önem vermelerine dair tavsiyelerde bulundu.