Günün İddaa ve Bahis Kuponu 28.11.2022

İddaa bülteninde yer alan Dünya Kupası maçları arasından seçtiğim kuponumu sizler ile paylaşıyorum. Az hırs bol kazançlar diliyorum.

Güney Kore Gana: KGVAR, 1.80 (iddaa) – 2.02 (Bets10); 2022 Katar Dünya Kupası’ndaki ilk maçında Uruguay ile karşılaşan Güney Kore, sahadan 0-0 beraberlik ile ayrıldı. Karılaşma boyunca savunma güvenliğini ön planda tutan iki takımın mücadelesinde devreye 0-0 beraberlik ile girildi. İkinci yarıda da takımlar çerçeveyi bulmakta zorlandılar ve başladığı gibi sona eren mücadelede puanları paylaşarak sahadan ayrıldılar. Paulo Bento ve öğrencileri, 2022 Katar Dünya Kupası’ndaki 2. maçlarında Gana karşısına çıkacaklar. Gruptaki son maçlarının Portekiz ile olduğunu düşünürsek bu karşılaşmadan 3 puan ile ayrılmak isteyeceklerini düşünüyorum. Gana, 2022 Katar Dünya Kupası’ndaki ilk maçında grubun favori takımı olan Portekiz karşısına çıktı ve mücadeleden 3-2 mağlubiyet ile ayrıldı. İlk yarısı 0-0 sona eren mücadelenin ikinci yarısı çok daha hareketli geçti. Müsabakanın 80. dakikasında 3-1 geriye düşen Otto Addo’nun öğrencileri, Osman Bukari’nin golü ile 89. dakikada farkı 1’e düşürdüler. Uzatma bölümlerinde de beraberliği yakalama fırsatlarını bulmalarına rağmen bunları değerlendiremediler ve mücadeleyi 3-2 kaybettiler. Turnuvadaki 2. maçlarında Güney Kore ile karşılaşacaklar. Müsabakayı kazanarak gruptan çıkma yolunda yeniden yarışın içerisine dahil olmaya çalışacaklar. İşlerinin çok da kolay olmayacağını düşünüyorum. Güney Kore, Portekiz maçı öncesinde galip gelmek isteyecektir. Gana zaten ilk maçını kaybetti ve yarışa dahil olmak istiyor ise galibiyete ihtiyacı var. Kazanmak isteyecek iki takımın mücadelesinde karşılıklı goller izleyeceğimizi düşünüyorum.

Brezilya – İsviçre: MS 1 ve 1.5 ÜST, 1.56 (iddaa) – 10.00 (Bets10); Brezilya, 2022 Katar Dünya Kupası’na galibiyet ile başladı. Turnuvada ilk karşılaşmasına Sırbistan karşısına çıkan Sambacılar, mücadeleyi 2-0 kazanmayı bildiler. Karşılaşmanın ilk yarınında üstün bir oyun oynamasına rağmen rakip fileleri havalandıramayan Tite’nin öğrencileri, ikinci yarıda baskıyı iyice arttırdılar ve Richarlison’un 2 golü ile galibiyete uzandılar. Aldıkları galibiyet ile de ilk maçlar sonucunda grubun liderlik koltuğuna oturdular. Özellik ile Richarlison’un attığı 2. golün turnuvanın en güzel gollerinden birisi olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Sambacılar 2. maçlarında, gruba kendileri gibi galibiyet ile başlayan İsviçre ile karşılaşacaklar. Favori olarak çıkacakları karşılaşmada yine galibiyete yakın olduklarını düşünüyorum. Murat Yakın önderliğinde 2022 Katar Dünya Kupası’nda ilk maçına Kamerun karşısına çıkan İsviçre, sahadan 1-0’lık skor ile istediğini alarak ayrıldı. Karşılaşmanın ilk yarısında iki takımda net pozisyon üretmekte zorlandılar ve devreye 0-0 beraberlik ile girdiler. İkinci yarının hemen başında golü bulan İsviçre, üstünlüğünü maçın sonuna taşımayı başardı ve mücadeleden 3 puan ile ayrıldı. Turnuvada 2. maçlarına grubun favori takımı Brezilya karşısına çıkacaklar. Açıkçası güçlü rakipleri karşısında işlerinin hiç de kolay olmayacağını düşünüyorum. İki takımında ilk maçlarını göz önünde bulundurduğumda; Murat Yakın ve öğrencilerinin bu mücadeleden puan çıkartma olasılığının oldukça düşük olduğunu düşünüyorum. Brezilya ilk karşılaşmasında Sırbistan’ı eze eze yendi ve sadece grubun değil, Dünya Kupası’nın da favorisi olduğunu kanıtladı. İsviçre karşısında da Tite ve öğrencilerin galip geleceğini düşünüyorum. Ayrıca müsabakada 1.5 gol barajının da aşılmasını bekliyorum.

Kamerun Sırbistan: MS 2, 1.51 (iddaa) – 1.70 (Bets10); Kamerun, 2022 Katar Dünya Kupası ilk karşılaşmasında İsviçre ile karşılaştı ve mücadeleden 1-0 mağlup ayrıldı. Karşılaşmanın ilk yarısı net pozisyon bakımından kısır geçti ve taraflar soyunma odalarına 0-0 beraberlik ile girdiler. İkinci yarının hemen başında kalesinde golü gören Afrika temsilcisi, kalan bölümlerde beraberlik için yeterince etkili bir mücadele ortaya koyamadı ve sahadan boynu bükük ayrılan taraf oldu. Song’un öğrencileri, turnuvadaki 2. karşılaşmalarında Sırbistan ile karşı karşıya gelecekler. İlk maçtaki görüntüsü pek de iyi olmayan Kamerun’un, Sırbistan’a karşı da pek şansının olacağını düşünmüyorum. 2022 Katar Dünya Kupası’nda ilk maçında grubun güçlü ve favori takımı Brezilya ile karşılaşan Sırbistan sahadan 2-0 mağlubiyet ile ayrılan taraf oldu. Karşılaşmanın ilk yarısında hücumda etkisiz kalan Sırbistan, en azından kalesinde gol görmedi ve devreye kendisini 0-0 beraberlik ile attı. İkinci yarıda iyice baskısını arttıran rakibine karşılık vermekte zorlanan Dragan Stojkovic’in öğrencileri kalelerinde 2 gol birden gördüler ve mücadeleyi 2-0 kaybettiler. Aldıkları mağlubiyet ile de Dünya Kupası’na kötü bir başlangıç yapmış oldular. Turnuvadaki 2. maçlarında Kamerun ile karşılaşacaklar. Bu kez daha dişlerine göre olan rakipleri karşısında Sırbistan’ın galibiyete yakın olan taraf olduğunu düşünüyorum. Kamerun ilk maçtaki görüntüsü itibari ile ilerisi için ışık veren bir oyun ortaya koymadı. Sırbistan ise güçlü Brezilya ile karşılaşmanın ceremesini çekti. Sırbistan’ın rakibinden çok daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Dragan Stojkovic ve öğrencilerinin 3 puanı almalarını bekliyorum.

Toplam İddaa Oranı: 4.24

Oranı: 34.34