Fenerbahçe’nin Yeni Teknik Direktörü İçin Yeni Bir İddia Ortaya Atıldı

Geçtiğimiz haftalarda Teknik Direktör Ersun Yanal ile yollarını ayırmış olan Fenerbahçe ekibinde, yeni hoca için arayışlar sürüyor. Hoca seçeneği için listede birden fazla isim varken, konuya ilişkin Romanya basınında yeni bir iddiaya geldi. Basında yer alan haberlere göre Mircea Lucescu ile sarı lacivertli ekibin bu süreçte yakın olduğu bilgisi edinildi.

 

Kendine doğru ve başarılı bir Teknik Direktör arayan Fenerbahçe ekibi, Romanya basınının iddiasına göre Mircea Lucescu ile anlaşma yolunda ilerliyor. Basında çıkan habere göre ise, geçmiş dönemlerde hem Galatasaray ekibini hem de Beşiktaş ekibini çalıştırmış olan Mircea Lucescu, Fenerbahçe ekibinin bu süreçte en yakın olduğu isimlerden biri.

 

Konuya ilişkin ilk ipuçları ise sarı lacivertli ekibin ikinci başkanı olarak da bilinen vekil, Semih Özsoy olmuştu. Hem Türkiye Ligi’ni hem de Fenerbahçe ekibini iyi bir şekilde tanıyan birine uzun süreli olarak takımın emanet edilmek istendiğini söyleyen Özsoy, Romanya basınının iddiasını da aslında olabilirliğini etkilemişti.

 

Son Dakika Olarak Paylaşılıyor

 

Öte yandan ise Romanya basınında Lucescu’nun Fenerbahçe ile beraber geçmesi, sarı lacivertli ekibin taraftarlarını ve beraberinde futbol severlerin de en merak etmiş olduğu konuların başında geliyor. Duruma ilişkin ise teknik adama teklif geldiği son dakika haberi şeklinde paylaşılıyor.