Fenerbahçe’nin Orta Saha Oyuncusu İçin Teklifler Sıraya Girdi

Bir dönem boyunca kadro dışında kalan ve Alanyaspor ekibine kiralık olarak gönderilen Ozan Tufan, son günlerin yıldız sporcularından biri olmayı başardı.

Fenerbahçe ekibine üstün performansı ve başarısıyla tekrardan dönüşü gerçekleşen 24 yaşındaki başarılı orta saha futbolcusu için, Premier Lig ekipleri sıraya girdiler. Bu seviyeye çalışkanlığı, azmi ve sabrıyla gelen Ozan Tufan, sarı lacivertli ekibin de en önemli oyuncularından biri oldu.

Fenerbahçe ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Ersun Yanal için de ilk 11 kadrolarının vaz geçilmez ismi olan ve takımında da kaptanlık seviyesine ulaşan oyuncu için İngiliz ekipleri de sıraya girdiler.

Sıradaki Teklif Everton’dan

Bu süreçte başarısının ardından Crystal Palace ekibinden teklif alan futbolcuya, birçok Premier Lig ekipleri de teklif için sıraya girdi. Yetenekli sporcu için son teklif ise Cenk Tosun’un ekibi olan Everton ekibinden geldi.

İngiltere basınında da yankı uyandıran habere göre Premier Lig ekiplerinde önemli bir yere sahip olan Everton ekibinin, yaz transferi döneminde Cenk Tosun’un hocalığını yapmış olduğu ekibin, kadrosunda Tufan’ı görmek istediği yazıldı.