Fenerbahçe Spor Kulübü Yalçın Koşukavak İçin Resmen Teklif Yaptı

Fenerbahçe Spor Kulübü, Ersun Yanal ile yollarını ayırmanın ardından, yeni teknik direktör arayışlarını hala sürdürüyor. Sarı lacivertli ekibin hocalığını yapması muhtemel isimlerden biri de Altayspor Teknik Direktörü olan Yalçın Koşukavak.

Son dönemlerde Fenerbahçe ile çok fazla adı anılan Yalçın Koşukavak, sarı lacivertli ekibin gündeminde yer alan başlıca isimlerden biri konumunda bulunuyor. Duruma ilişkin açıklama yapan tecrübeli hoca, sarı lacivertli kulüpten resmi teklifini de almış olduğunun duyurusunu yaptı.

Sezon Sonuna Kadar Ne Olacağını Bilemeyiz

Kendisi için son derece gurur verici bir teklif olduğunu belirten çalıştırıcı, bu teklifle duygulandığının da itirafını gerçekleştirdi. Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol A Takım Antrenörlüğünün her Türk Antrenör için hayali olan bir yere sahip olduğunu belirten Koşukavak, kulübün Başkanı Ali Koç’a da teklif adına teşekkürlerini ilettiğini bildirerek, sezon sonuna kadar ne olacağını bilemeyiz diyerek de açık kapı bırakmış oldu.

Öte yandan, Fenerbahçe gibi büyük bir camiadan da teklif almanın bu işi yapan herkes için son derece önemli olduğunu vurgulayan Teknik Direktör, matematiksel olarak da ciddi bir şansları olduğu için Altay camiasının, sarı lacivertli yönetimden de bir ricası olduğunu vurguladı.

Teklif ve hassasiyet için de Ali Koç’a teşekkürlerini ileten Yalçın Koşukavak, sezon sonuna kadar ne olacağını bilemeyiz diyerek de aslında açık bir kapı bırakmış oldu.