Erdal Torunoğulları

Erdal Torunoğulları Loris Karius İle İlgili Ödeme Sıkıntısını Anlattı

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, sosyal medya üzerinden bir canlı yayın bağlantısına katılarak önemli açıklamalara imza attı. Siyah beyazlı ekipte Loris Karius ile ilgili konuşarak, kriz yaşandığını belirtti.

 

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, katılmış olduğu sosyal medya canlı yayın bağlantısı ile spor gündemine düştü.

 

Loris Karius ile ilgili konuşan siyah beyazlı yönetici, oyuncunun sıkıntı yarattığını ifade etti. Alacaklarının yanı sıra sözleşmesinin feshi için FIFA’ya başvurduğunu belirten Torunoğulları, hak etmemiş olduğu alacaklarını da istediğini söyledi.

 

Karius’un oynamamış olduğu ayların parasını da istediğini ekleyerek, gitmek istediğini ifade etti. Haksız bir ödeme yapmak istemediklerini de vurgulayan Erdal Torunoğulları, oyuncunun kendi bileceği iş olduğunu da belirtti.

 

4 Aydır Hiçbir Kulübe 1 Lira Bile Giriş Yok

 

Koronavirüs salgını sebebiyle verilen ara uzun olduğu için oyunculara gidebileceklerini söylediklerine de dikkat çekti. Bu süreçte en azından aileleri ile vakit geçirerek psikolojik anlamda destek olunacağını belirte Torunoğulları, hoca çağırdığında herkesin geri geleceğini vurguladı.

 

Hiçbir kulübün kasasına 4 aylık bir süre zarfından bu yanan 1 liralık giriş olmadığını da söyleyen Kara Kartal yöneticisi, olumsuz geri dönüş almadıklarını ekledi.

 

Bu süreçte kendilerine yardımcı olunacağını da vurgulayarak, futbolcuların da yardımcı olacağını ifade etti.