Dünya Kupası

Dünya Kupası’nın Çok Konuşulan Anları Canlandırıldı

Dünya Kupası mücadelelerinde büyük bir damga vuran anların sosyal medya üzerinden bir grup  tarafından canlandırılarak paylaşılması gündeme bomba gibi düştü.

Bir grup futbolsever, Dünya Kupası’nın en çok konuşulan anlarını canlandırarak, spor gündemine oturdu. Çok konuşulan video, sosyal medya üzerinden paylaşıldı.

Real Madrid ekibinin efsanesi Brezilyalı sol bek mevki oyuncusu Marcelo’nun oğlu ile TikTok videosu çekmesi ise çok konuşulan paylaşımlarda ilk sırada yer aldı. Öte yandan Inter ekibinin de orta saha mevki futbolcusu Antonio Candreva seyahat etmeye olan özlemini, koronavirüs günlerinde sıkça dile getirdi.

Küresel salgın olan yeni tip koronavirüs sebebiyle tüm spor faaliyetlerinin süresiz olarak askıya alındığı dönemde, sporcular da sosyal medyaya akın ettiler.

Efsaneler Gündem Oldu

Geçtiğimiz günlerde Dünya Kupası mücadelesinin de ertelenme ya da takvim değişikliği konusu ile gündeme gelmesi, eski mücadelelerin tekrar hatırlanmasına neden oldu.

Karantina sürecinde enteresan görüntülere imza atanlar arasında futbolseverler de yer aldı. Dünya Kupası ile olan özel anların canlandırılması da bu döneme damga vuran olayların başında geldi.

Paylaşımda en çok dikkat çeken ise Real Madrid’in Brezilyalı sporcusu Marcelo Twelve’in oğlu ile TikTok videosu çekmesi oldu. Ayrıca Inter’in başarılı orta saha mevki futbolcusu Antonio Candreva’nın da seyahat etme özlemi çok konuşuldu.