Demba Ba Beşiktaş’a Gelmek İstediğinin Haberini Yolladı

Yeni sezon için hazırlık süreçlerinin başladığı dönemde, menajerlerin Beşiktaş Futbol A Takımı için önerisi Demba Ba yönünde oldu. Siyah beyazlı kulüpten ise Senegalli sporcu için henüz cevap gelmedi.

Önceki süreçte Beşiktaş Futbol Takımı’nda forma giyen Demba Ba, siyah beyazlı takımın taraftarı tarafından da çok sevilmişti. Takıma geri dönmek için haber gönderdiği iddia edilen Senegalli oyuncuya ise, henüz bir cevap iletilmedi.

Siyah beyazlı takımın maddi anlamda sıkıntılı olduğu süreçte, sezon sonunda da kadrosundan pek çok isimle yollarını ayırma kararı alındı. Bu dönemde ise menajerler, Kara Kartal için çok sayıda futbolcuyu önerdi.

Bu süreçte siyah beyazlı takımın eski oyuncusu Demba Ba da siyah beyazlı takım için tekrar gündeme geldi. Şimdiler Süper Lig ekibi olan Medipol Başakşehir takımında forma giyen başarılı futbolcu, özellikle bu sezondaki performansı ile etkiledi.

Beşiktaş’a Gelmek İsteyen Çok Kişi Var

Pek çok maçı neredeyse tek başına sırtlayan Senegalli sporcu, Beşiktaş yönetimine de tekrar sunuldu. Fakat edinilen bilgilere göre oyuncuya ilişkin Beşiktaş yönetiminden herhangi bir dönüş olmadı.

Transfer sürecinde sorumlu olan yönetici Erdal Torunoğulları da, Demba Ba gibi pek çok önemli oyuncunun Beşiktaş’a gelmek istediğini ifade ederek, şu anda her şeyin belirsiz olduğunu söyleyerek, Türkiye Futbol Federasyonu’nun da sezona ilişkin kararlarının beklendiğini söyledi.