Cem Özkaya Dünya Kupası’nda Temsilci Olacak

İstanbul Max Bilardo Spor Tesisleri’nde yapılan 3 bant Dünya Kupası Türkiye Ön Elemeleri sona erdi. Tüm maçları kazanan isim ise Cem Özkaya oldu.

 

İstanbul Max Bilardo Spor Tesisleri’nde yapılan 3 bant Dünya Kupası Türkiye Ön Elemeleri tamamlandı. Kazanan ise tüm maçlarda galip gelen Cem Özkaya oldu.

 

Aldığı üstün zafer sonucunda Antalya’da ana turnuvaları düzenlenecek olan etkinliğin, Dünya Kupası turnuvasına katılma hakkı elde eden başarılı bilardocu, Dünya Kupası’nda Çarşamba Belediyespor’u temsil etmiş olacak.

 

Tüm maçları kazanmayı başaran oyuncu, aldığı galibiyet sevincinin ardından Çarşamba Belediyespor Kulübü’nün Başkanı olan Halit Doğan’ı makamında ziyaret etmeye gitti.

 

Kulübünün Başkanı olan Halit Doğan’a, destekleri adına teşekkürlerini ileten bilardocu, kulübünü İstanbul’da temsil etmenin gururunu da yaşamış olduğunu belirterek, “Antalya‘da yapılacak olan dünya kupası ana turnuvasında da Çarşamba Belediyespor Kulübü’nü en iyi şekilde temsil etmek için elimden geleni yapacağım” dedi.

 

“İlçemizde yaşayan gençleri spora teşvik için çalışmalar yapıyoruz”

Konuya ilişkin açıklama yapan Doğan da, farklı branşlardaki sporcuların başarı elde etmesinin şehir ve ülke adına önemine değinerek, “İlçemizde yaşayan gençleri spora teşvik için çalışmalar yapıyoruz. Cem Özkaya kardeşimiz son şampiyonada gösterdiği performansla ilçemizin ve kulübümüzün tanıtımına büyük katkı sağlamıştır” ifadelerini kullandı.