Dünya Kupası

Büyükler Dünya Kupası Eskrim Eleme Müsabakaları Sona Erdi

Mısır, Tataristan ve Polonya’da düzenlenmekte olan Büyükler Dünya Kupası organizasyonları sona erdi. Tamamlanan maçların ardından kupaya veda eden isimler de belli oldu.

Büyükler Dünya Kupası için Mısır, Tataristan ve Polonya’da düzenlenen organizasyonlar sona erdi. Tamamlanan müsabakaların ardından ise kupaya veda eden isimler de belli oldu. Etkinliklerde, Martino Minute 56’ıncı, İrem Karamete 45’inci ve Enver Yıldırım 74’üncü oldu. Çağlayan Nehir Fırat ise 197’inci sırada yer alması sebebiyle kupaya veda edenler arasında yer aldı.

Konuya ilişkin açıklama ise Türkiye Eskrim Federasyonu’ndan geldi. Açıklamaya göre, Mısır’ın başkenti olan Kahire şehrinde yapılan erkekler flörede piste çıkarak mücadele eden Martino Minuto 56’ıncı oldu.

Öte yandan Rusya’ya bağlı olarak varlığını sürdüren Tataristan’ın Kazan kentinde ise gerçekleştirilen organizasyonda kadınlar flörede İrem Karamete’nin 45’inci olduğu bilgisi edinildi.

Kupaya Veda Etti

Polonya’nın başkenti olan Varşova şehrinde düzenlenen etkinlikte ise erkekler kılıç kategorisinde mücadele eden Enver Yıldırım’ın 74’üncü olduğu ve bunun yanı sıra Çağlayan Nehir Fırat’ın da müsabakada 197’inci sırada kalması ile Dünya Kupası’na veda etmiş olduğu açıklandı.