Beşiktaş’tan Transferler

Beşiktaş’tan transfer haberleri gelmeye devam ediyor. Kasımpaşa takımı bu sezonda çok gol yemişti. Antalyaspor takımı da çok gol yiyen, olumsuz performans sergileyen takımlardan oldu. Antalyaspor savunma için bazı planlar yapmaya başlamıştı. Beşiktaş’ta Francisco Montero forma giyememiş, şansı iyi gitmemişti. Montero ile ilgili bazı diğer takımların planlarının olduğu iddiaları ortaya atıldı.

Francisco Montero için Süper Lig talip oldu. Süper Lig’den talibin çıkması bazı futbol severleri şaşırttı. Süper Lig’de ilk 5 haftada Antalyaspor, beklentilerin uzağındaydı ve çok da iyi bir performans sergileyemedi. Beşiktaş’ta Montero transferinin sonucu çok da iyi gitmedi. Beşiktaş’tan transferler ile ilgili farklı planlamalar yapıldı, adımlar atıldı.

Francisco Montero’ya Talip Var

Francisco Montero’ya talip olduğu, çıktığı haberleri iddialar arasındaydı. Antalyaspor ise savunma takviyesi için çalışmalara başladı. Francisco Montero ve Beşiktaş arasındaki transfer olayı olumsuz sonuçlandı. Bunun üzerine Francisco Montero için farklı talipler ortaya çıktı, iddialar ortaya atıldı.

Süper Lig transfer haberlerinde farklı oyuncuların da ismi geçmeye başladı. Bu konuda daha net bir bilgi çıkmadı. 2025 yılına kadar İspanyol futbolcuyla Beşiktaş’ın zaten sözleşmesi bulunmaktadır. Antalyaspor bu oyuncu için bazı görüşmelere Beşiktaş ile başlamış gibi görünüyor. Antalyaspor, İspanyol oyuncu ile ilgili bir yandan görüşmeleri sürdürürken bir yandan da oyuncunun maaşını tam olarak da ödemeyi istemiyor.

Siyah Beyazlılar’da Sözleşme Heyecanı

Beşiktaş takımında sözleşme heyecanı ve transfer durumları ön plana çıkıyor. Transferi olumsuz gidenler, transferi yapılacaklar gibi birçok değişim Kartal’da gündem konusu haline geldi. Siyah Beyazlılar, İspanyol oyuncu için Antalyasor’un tutumunu eleştiriyor. Antalyaspor’da da transfer ile ilgili bazı oyuncular için planlar yapıldı.

Kanat için ve forvet hattına oyuncu almak için farklı transfer adımları takımlar için söz konusu oldu. Antalyaspor, Beşiktaş takımındaki durum ve karara göre transfer çalışmalarına yön verecek. İspanyalı futbolcu Francisco Montero, 23 yaşında genç bir oyuncudur. Genç futbolcu geçen sezonda güzel bir performansa imza atmıştı. Siyah Beyazlılar forması ile birlikte futbolcu, geçen sezonda 25 karşılaşamaya çıkarak 1 asist, 2 gol atmayı başarmıştı.