Beşiktaşlı Yöneticiler Dorukhan’ı Sert Uyardı

Bir süre öncesinde formasını giydiği Beşiktaş Kulübü ile parasal anlamda anlaşmazlık yaşadığı iddia edilen Dorukhan Toköz’e siyah beyazlı kulüpten uyarı geldi.

Son günlerde adı Fenerbahçe ekibi ile anılan Dorukhan Toköz’e, Beşiktaş yönetiminden sert bir uyarı geldi. Sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla kulübünü sinirlendiren sporcuya Kara Kartal yönetimi, işine bakması gerektiği yönünde ikazda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde menajerini yönlendirerek yeni bir sözleşme isteyen sporcu, kendisine verilen sözlerin tutulmadığını söyleyerek büyük bir yankı uyandırdı. Ayrıca hesabındaki bazı Beşiktaş formalı fotoğraflarını da silen oyuncu, taraftardan da büyük bir tepki topladı.

Ne Durumda Olduğunu Unutma Mesajı

Menajeri Necdet Ergezen, Dorukhan ile aynı bölgede oynayan oyuncuların 2 milyon avro civarı bedel aldığını ve buna benzer sözleşmeyi kendilerinin de istediğini söylemişti. Bu cümlelere ise Kara Kartal yönetiminden uyarı niteliğinde cevap geldi.

Dorukhan’ın sözleşmesinin bir sene daha devam ettiğini söyleyen siyah beyazlı yöneticiler, gencecik adamsın sıfatını kullandı. Bu tarz işlere karışmak yerine işine bakıp futbolunu oynaması gerektiğini söyledi. Beşiktaş’tan önce ne durumda olduğunu da unutmaması gerektiğine ilişkin vurgulama yaptı.

Ayrıca aynı bölgede oynayanlara ödenen yüksek rakamlardan da kurtulmak istediklerini belirten yönetim, sonraki süreç için böyle sözleşmelerin de asla olmayacağını belirtti.