Beşiktaş’ın Genç Sporcusu Güven Yalçın Gelişini Anlattı

Beşiktaş ekibinde forma giyen Güven Yalçın, takımına gelişine ilişkin önemli itiraflarda bulundu. Türkiye’ye gelmenin hiç aklında olmadığını belirten sporcu, Beşiktaş’ı duyunca nereye imza atacağını sorduğunu ifade etti.

Başarılı futbolcu Güven Yalçın, Beşiktaş ekibine gelişine ilişkin önemli itiraflarda bulunarak taraftarın kalbine adını yazdırmayı başardı. Siyah beyazlı takımın 21 yaşındaki genç golcü oyuncusu, kulübün resmi sosyal medya hesabı üzerinden taraftarlar ile buluşma gerçekleştirdi.

Hem stadı hem de taraftarı çok özlediğini ifade eden oyuncu, evden dışarı çıkmadıklarını söyledi. İdmanları da olabildiği kadar evde yaptıklarını belirten Kara Kartal, evde çalışmanın çok zor olduğuna dikkat çekti.

Annesinin ise Almanya’ya dönemediğini ve kendisi ile İstanbul’da kaldığını belirten Yalçın, annesinin ve ablasının da virüs salgını öncesi ziyarete geldiklerini ekledi. Babasının ise tek başına Almanya’da kaldığını söyledi.

Kaptanlık Bandını Hedefliyorum

Beşiktaş ekibine gelişine ilişkin de konuşan Güven Yalçın, Almanya’da kendisine çok yanlış davrandıklarını belirtti. Siyah beyazlı kulübe gelişinin ise çok hızlı olduğunu ekleyen sporcu, menajerinden Beşiktaş’a yönelik teklif olduğunu belirtti. Türkiye’ye gelmek aklında yokken kulübün adını duyunca imza atacağı yeri sorarak da armaya olan sevgisini gösterdi.

Teknik Direktör Sergen Yalçın ile idmanların da çok iyi geçtiğine dikkat çeken başarılı futbolcu, en büyük hedefinin de Kara Kartal ekibinde kaptanlık bandını takmak olduğunu söyledi.