Beşiktaş’ın Genç Oyuncusu Yaptığı Hareketle Büyük Tepki Gördü

Süper Lig ekiplerinden olan Beşiktaş takımının yıldız oyuncularından biri olan Dorukhan Toköz, yapmış olduğu hareketle tepki topladı.

Beşiktaş ekibinim yetenekli futbolcusu Dorukhan Toköz, yapmış olduğu hareketle siyah beyazlı takımın tarafından ciddi bir tepki aldı. Kara Kartal ekibinin oyuncusu, sosyal medya hesabı üzerinden Beşiktaş forması ile olan birkaç fotoğrafını kaldırmasının yanı sıra, profil bilgilerinin yer aldığı kısmı da sildi.

Yapmış olduğu bu hareketle taraftardan büyük bir tepki toplayan başarılı sporcu, kafalarda soru işaretinin oluşmasına da neden oldu.

2020 Ocak Ayında Sözleşmesi Bitmişti.

Sosyal medya üzerinden ciddi bir tepki toplayan oyuncunun takımı ile sözleşmesi ise 2021 yılına kadar devam ediyordu. Fakat sürece ilişkin açıklama oyuncunun menajeri Necdet Ergezen’den gelmişti. Siyah beyazlı kulüp ile 2019 yaz aylarında başlanan sözleşmenin yenileme ve uzatma görüşmelerinin, herhangi bir sonuca ulaşamadığı için 2020 Ocak ayında sonlandırıldığını ifade edince, Toköz bu konuşmanın ardından ise yalan söylememeye ve dürüst olmaya dikkat çekerek, dürüstlüğün güzel bir şey olduğunu ifade etmişti.

Gelişmelerin sonrasında ise Dorukhan’ın Beşiktaş forması ise çekindiği bazı fotoğraflarını sildiğini ve biyografi kısmını da boş bırakması üzerine oyuncuya tepki taraftardan geldi.