Beşiktaş Kartal Gözünü Kayserispor’un Orta Saha Oyuncusuna Dikti

Süper Lig ekipleri, koronavirüs salgını sürecinde süresiz olarak ertelenen liglerin devamını getiremezken, yeni sezon için hazırlıklara başladı. Beşiktaş ekibinin de bu süreçte Hes Kablo Kayserispor ekibinin başarılı orta saha oyuncusu Bernard Mensah ile iletişime geçtiği bilgisi edinildi.

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyayı olumsuz bir şekilde etkilerken, spor dünyasındaki etkileri ile de etkisini sürdürüyor. Liglerin süresiz olarak ertelendiği süreçte, kulüpler ise yeni sezon için transfer hazırlıklarına başlama kararı aldı.

Yaz transferleri için harekete geçen Beşiktaş Kulübü de, edinilen bilgilere göre Hes Kablo Kayserispor ekibinin 26 yaşındaki orta saha oyuncusu olan Bernard Mensah ismini kendi ekibinde görmek istiyor.

2022 Yılına Kadar Kayserispor İle Sözleşmesi Var

26 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusu ile hayli yakından ilgilendiği tahmin edilen siyah beyazlı kulüp, Ganalı yıldız için menajeri ile de temasta bulunuyor.

Hes Kablo Kayserispor Kulübü ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan başarılı oyuncu, tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın gelecek sezon için hazırladığı transfer listesinde de yer alıyor.

Hem 8 hem de 10 numarada oynayabilen başarılı sporcu, 2017 yılından bu yana ise Türk takımlarında forma giymeye devam ediyor.