Beşiktaş Fabrice N’Sakala İle 1 Milyon Euro İle Anlaşmaya Vardı

Yeni sezon hazırlıkları, tüm ligler askıya alınmış olsa da tüm hızıyla devam ediyor. Önceki sezonun maçlarından büyük bir ders çıkaran kulüpler, yeni sezonda artık daha güçlü takımlar kurmak istiyor.

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş da bu dönemde yaz transfer dönemine son derece dikkatli çalışıyor. Siyah beyazlı takımın bu anlamda yöneldiği isimlerden biri ise Alanyaspor ekibinin başarılı sol bek oyuncusu Fabrice N’Sakala olacak gibi görünüyor.

Sezon sonunda Aytemiz Alanyaspor ekibi ile sözleşmesi sona erecek olan başarılı sol mevki oyuncu, Kara Kartal kadrosunda gelecek yıl için isteniyor. Başarılı oyuncu için ise 2+1 yıllık ön anlaşma süreci tamamlandı.

Gelecek sezon için Beşiktaş ekibi ile anlaşan sol bek mevki oyuncusu Fabrice N’Sakala için senede 1 milyon Euro ödenecek.

Caner Erkin Ve Rebocho Gidebilir

Bu sezon takımın başına gelen Sergen Yalçın’ın ardından iyi bir seri yakalamayı başaran Beşiktaş ekibi, önümüzdeki sezona çok daha sıkı hazırlık yapıyor. Takımda ayrıca sezon sonu sözleşmeleri sona erecek isimlerin de boşluğu şimdiden kapatılmak isteniyor.

Beşiktaş ekibinde sezon sonu sözleşmesi bitecek isimler arasında ise Rebocho ve Caner Erkin yer alıyor. Öte yandan siyah beyazlı takımda forma giyen Erkin’in önümüzdeki sezonda Fenerbahçe ekibine transferi de konuşulan transferler arasında ilk sıralarda yer alıyor.