Beşiktaş Da Bireysel Antrenman Programlarını Hazırlıyor

Yeni tip koronavirüs sebebiyle Türkiye’de de Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından alınan karara göre, tüm liglerin süresiz olarak ertelenmesine karar verildi. Bu karar tüm spor müsabakalarının durdurulmasına neden olunca, sporcular ise kendi evlerinde antrenmanlarını yapmayı sürdürdü.

Çin’de başlayan ve sonrasında tüm dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs, Türkiye’de de spor dünyasını durma noktasına getirdi. Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından tüm liglerin ertelenmesine karar verildiği açıklandı.

Spor dünyasını durma noktasına getiren küresel salgın, oyuncuların ise evlerinde kendi antrenmanlarını sürdürmelerine neden oldu. Beşiktaş Jimnastik Kulübü de, bu hafta hazırlamış olduğu antrenman listesi ile oyuncularını evde antrenmana yönlendirdi.

Beşiktaş oyuncuları kendi evlerinde dinlenmenin yanı sıra form düşüklüğü de yaşamamak adına bireysel olarak da antrenmanlarına devam ediyorlar.

Karius ve Yalçın Da Evde Antrenman Yaptı

Pazartesi gününe kadar siyah beyazlı futbolculara izin veren kulüp, pazartesiden sonra ise oyuncuları için bireysel program vererek formdan düşmemeleri adına takiplerini yapacak.

Öte yandan duruma ilişkin sosyal medya paylaşımları da Loris Karius ve Güven Yalçın’ndan geldi.

Lorius Karius, sosyal medya üzerinden spor yapmış olduğu fotoğrafı paylaşırken, Güven Yalçın ise balkonunda yapmış olduğu kondisyonu paylaştı.