Beşiktaş Cyle Larin İle 6 Milyon Euro Bonservis Bedeli Kazanabilir

Liglere koronavirüs sebebiyle süresiz olarak ara verildiği dönemde, spor kulüpleri yeni sezona hazırlanmaya devam ediyor. Yaz transferleri için çok çalışan kulüpler, takımlarını en ucuz fiyata daha iyi hale getirmeye çabalıyor.

Bu süreçte yeni sezona hazırlık yapan ve takımını daha güçlü bir hale getirmek isteyen ekiplerden biri de Beşiktaş oldu. Cyle Larin ise, sezon başında kiralık olarak gitmiş olduğu Zulte Waregen ekibinden dönecek. Oyuncu için İngiliz ekibi Leeds’in de Beşiktaş yönetimine 6 milyon Euro teklif ettiği öğrenildi.

Sezon başında Belçika ekibi olan Zulte Waregen’e kiralık giden Cyle Larin için, İngiliz ekip Leeds harekete geçti. 24 yaşındaki golcü oyuncu için Beşiktaş yönetimine ise 6 milyon Euro teklifte bulunuldu.

Belçika ekibinde göstermiş olduğu performans ile büyük bir beğeni toplayan başarılı sporcu, zorlu süreçte siyah beyazlılara da bir gelir kapısı olabilir.

Ligde Lider Durumunda

Championship’te lider konumunda olan Leeds United ekibinin başarılı teknik adamı Marcelo Bielsa’nın hazırladığı transfer listesinde Larin’in alması da bir umut kaynağı oldu. Öte yandan aynı ligden başka kulüpler de bu süreçte oyuncu ile ilgilenmeye devam ediyor.

Belçika basınında yer alan bilgiye göre ise genç oyuncu için teklif edilecek bonservis bedelinin 6 milyon Euro olduğu öğrenildi.