A Milli Takım Teknik Direktörü Sponsorluk Anlaşmasında Dünya Kupası İle İlgili Konuştu

Denizbank ile Türk Futbol Federasyonu arasında yaşanan ana sponsorluk anlaşması için imza töreni düzenlendi. İmza törenine katılım sağlayanlar arasında Şenol Güneş de yer aldı.

Denizbank ile Türk Futbol Federasyonu arasında ana sponsorluk anlaşması gerçekleşti. Söz konusu sponsorluk için ise imza töreni gerçekleşti. İmza törenine katılım sağlayanlar arasında A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş de yer aldı.

İmza töreni için düzenlenen etkinlikte açıklama yapan A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Dünya Kupası ile ilgili konuştu.

Futbolda yaşanan kaoslara açıklamasında değinen tecrübe sahibi teknik adam, her şeyin üzerinde Milli takım söz konusu olduğunun da altını çizdi.

Dünya Kupası ile ilgili gerçekleşen imza töreninde açıklama yapan Teknik Direktör, “Herkesin sorumluluk duygusunun yüksek olduğu bir düzen bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

“Bugün hep birlikteyiz”

Dünya Kupası’na giderken yalnız olduklarını da ayrıca belirten başarılı Teknik Direktör, “Bugün hep birlikteyiz, bu yüzden bir korkum da var” dedi.

Beklentilerin yüksek olduğunu da ekleyen hoca, “Biz en iyisini yapacağız ama asıl hedefimiz Dünya Kupası. Ülke adına yeni bir şeyler sunmak istiyoruz” açıklamasında bulundu.