A MİLLİ TAKIM GRUPTAN NASIL ÇIKAR

A Milli Futbol Takımı, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’nda 9. Hafta karşılaşmaları sonrasında Cebelitarık’ ı 6 – 0 yenerek 2. Sıraya yükselen A Milli futbol takımımız 18 puan ile Averaj farkı ile Norveç ‘in üstünde yer aldılar.

G Grubunda 20 puan ile lider olan Hollanda ise son karşılaşmasında Karadağ deplasmanında 2 – 2 gollü berabere kalan Hollanda grup liderliği şansını da yakalayamadılar.

Rakiplerin puan kayıpları ve bizim lehimize sonuçlanan 9. hafta sonrası Grubumuz da son hafta karşılaşmaları oldukça önem kazanmış oldu.

PLAY – OFF HESAPLARI BAŞLADI

A Milli Futbol Takımı, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemelerinde G Grubunda son karşılaşmalar ilk üç sırada ki takımlar için büyük önem kazanıyor durumda.

9. hafta karşılaşmasında her şey A Milli Futbol Takımımızın istediği gibi gitti diye biliriz. A Milli Futbol Takımımız Cebelitarık karşılaşması sonrasında 6 – 0 mağlup ettiği rakibi sonrasında sıralamada çok şey değişti.

Norveç ekibinin Letonya deplasmanında golsüz 0 – 0 berabere kalması sonrasında A Milli futbol takımız Averaj ile G Grubunda ikinci sıraya yerleşmiş oldular. Norveç ise üçüncü sırada yer alırken grup lideri olan Hollanda ise deplasmanda Karadağ ile 2 – 2 gollü berabere kalarak gruptan lider olarak çıkma şansını kaçırmış oldular.

A milli futbol takımımız Son maçlar öncesinde Norveç’in +1 averajla önünde bulunuyor.

A milli futbol takımımız Son maçta Karadağ’ı yenmemiz durumunda Norveç’in Hollanda deplasmanında averaj farkını kapatacak bir galibiyet alması gerekecek ki bu da en iyi ihtimal ile Norveç, Hollanda deplasmanın da en az 3 – 0 galip gelmesi gerekecek demek ki oldukça zor bir ihtimal.

A milli futbol takımımız ‘ ın Norveç ile Puan ve averajlar eşit olduğunda gol sayısı devreye girecek ki ora da da A milli futbol takımımızın yine üstünlüğü bulunmakta.

HOVARDA İLE KAZAN, PLAY-OFF’U DÜŞÜNME!

Her zaman önce anı yaşamak isteyenlerin tercih ettiği Hovarda bahis sitesine gel, üyeliğini oluştur ve Hovarda’nın eğlenceli dünyasında yerini al! Herkes play-off hesapları yaparken sen gruptan çık, Hovarda ile kazananlar kulübüne ilk adımı at! Şimdi sen de kazanmak için Hovarda giriş yapmayı unutma!

MİLLİ TAKIMIN KARADAĞ MAÇI ÖNEMLİ

Grubumuz da ki son karşılaşmalar da ki maç da berabere biterse Hollanda lider olarak bir üst tura çıkarken A Milli futbol takımımız ise ikinci, Norveç’ de üçüncü sırayı almış oluyor.

A milli futbol takımımız grubunda ki son karşılaşmasında Karadağ deplasmanın da averaj üstünlüğümüzü kaybedecek bir farkla yenilmememiz durumunda ise Hollanda’nın Norveç’i mağlup etmesi bizi yine ikinci sırada Play Off turuna çıkmamıza yardımcı olacak.

Grup liderliğin de ise Hollanda, Norveç karşısında en az 1 puan alırsa +23 averajının kapanması mümkün olmayan durumuyla gruptan lider çıkmaya hak kazanacaklar.

Grup aşamasını lider olarak tamamlayan takımlar dan 10 tanesi doğrudan 2022 FIFA Dünya Kupası’na katılacaklar.

Grup aşamasını 2. Sırda tamamlayan 10 takım ile UEFA Uluslar Ligi’nden gelecek 2 ekip ise play – off maçlarına çıkarak Dünya Kupası için karşı karşıya gelecekler.